Historia
KONKURSa
Regulamin
KONKURSa
Kawiarenka
KONKURSa
Archiwum
KONKURSa
Znajomi
KONKURSa


Do działania kawiarenki trzeba mieć w przeglądarce zainstalowaną i włączoną obsługę Javy. Jeśli komputer zapyta o uprawnienia dla programu, należy zgodzić się na uruchamianie apletu i potwierdzić certyfikat. KONKURS nie ponosi odpowiedzialności za działanie programu, ale wedle jego najlepszej wiedzy nie ma żadnego niebezpieczeństwa.

Podaj swój nick (pseudonim):

 

KONKURS przypomina:

  1. Na kanale obowiązuje kultura zachowania się. Nie używamy brzydkich słów, nie obrażamy innych, jesteśmy tam po to, żeby dobrze się bawić.
  2. Uprasza się o nie korzystanie ze znaków z "ogonkami" ("polskich krzaczków" ;) oraz wszelkiej rodzaju ozdobników tekstu i innych bajerów, które mogą zmniejszyć czytelność tekstu. Pamiętaj: nie każdy widzi na ekranie to samo co Ty!
  3. Na kanale stosujemy się do poleceń operatorów kanału (to te osoby ze znaczkiem @ przed nickiem). W razie nieposłuszeństwa mają one prawo usunąć ("wykopać") z kanału osobę, która przeszkadza w zabawie i zabronić jej ponownego wstępu na określony czas ("dać bana").
  4. Uprasza się o nie powtarzanie tych samych wypowiedzi pod rząd, nie wklejanie tekstu w dużej ilości i nie zmienianie (zbyt częste) nicka (można to zrobić przy pomocy komendy /nick NowyNick, gdzie w miejscu NowyNick trzeba wpisać swój nowy pseudonim). Automaty nadzorujące kanał mogą potraktować takie zachowanie jako próbę sabotażu i usunąć ("wykopać") osobę z kanału oraz zabronić jej czasowo wstępu ("dać bana").
  5. Aby dostać się na kanał IRC #trojka można też skorzystać z ogólnodostępnego oprogramowania (tzw. "klienta IRC", np. mIRC). Korzystanie z oprogramowania wymaga zainstalowania na komputerze, połączenia się z którymś z polskich serwerów IRC (warszawa.irc.pl, lublin.irc.pl, poznan.irc.pl) przy pomocy komendy /server warszawa.irc.pl i wejścia na kanał #trojka przy pomocy komendy /join #trojka.Kontakt w sprawach formalnych, nie formalnych i innych: konkurs@trojka.info